side
side
side
side

Truhlářství Profi

Naší náplní je vyrobit pro Vás nábytek, který Vám bude sloužit k Vaší plné spokojenosti. Zaměříme, navrhneme (nebo zajistíme služby architekta) - dle Vašeho přání. Potom předložíme rozpočet a po jeho schválení Vám vyrobíme to, co jste si objednali. Vaše interiérové vybavení Vám namontujeme po celé Vysočině nebo i v Praze.

Naší předností je vybavení kompletního interiéru na klíč. V logu máme heslo od ,,Podlahy po střechu", kterým se snažíme naplnit přání našich zákazníků ať je jejich přáním dodávka podlahy, oken, dveří, kuchyně, ložnice, nebo dodávka venkovního posezení, či pergoly.

Poslední dobou se naše výroba zaměřuje na dodávky interiérů do provozoven rychlého občerstvení, např. DBK Praha (Dům bytové kultury) na Budějovické - interiér provozovny velmi jemných francouzkých palačinek, v Melantrichově ulici na Praze 1, interiér Pizzeria Pulcinella Praga apod.

Vyrábíme z rozmanitých druhů materiálů - plošné materiály - lamino desky nebo dýhované desky tuzemských i zahraničních výrobců (KRONO Jihlava, DDL Lukavec, EGGER apod, ale používáme masivní jako je materiál např. smrk, borovice, dub, buk, ale i exotické dřeviny jako je Wenge, Teakapod.

Významnou částí naší vyroby jsou kuchyně. Kuchyň Vám navrhneme, vyrobíme s dvířky z masivu, lamina nebo dvířka s lisovanou dekorativní folií - máme na ukázku cca 60 druhů dvířek. Samozřejmostí je dodávka s vestavěnými elektrospotřebiči s doporučenými cenami výrobců.

Podívejte se na naše foto v jednotlivých kategoriích. Pokud tam nenajdete to co hledáte, neznamená to, že to neumíme, ale nemáme to zdokumentované. Proto nám zavolejte a vše projednáme osobně.

Zeptejte se nás co všechno pro Vás můžeme udělat. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu, faxu nebo emailu.

 

Kontaktní osoby

PRCHAL Bohumil tel: 602 482 509
TRTÍK Martin tel: 607 741 714
KADLEC Martin tel: 724 202 369

 

Truhlářství PROFI, v.o.s.

Adresa: 582 44 Sázavka 56
Tel./fax: 569 739 267
Mobil: 602 482 509

Přidáno 5. 9. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Obec Sázavka

Okres Havlíčkův Brod

Kraj Vysočina

email: ou.sazavka@seznam.cz

Starosta

Bárta Josef, 607 921 026

Místostarostka

Vávrová Eva, 602 444 668

 

Fond Vysočiny